Uwaga – w Lublinie powstaje Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Pływaniu!

Zgodnie z informacja przekazaną e-mailem trenerom wszystkich Klubów Lubelszczyzny informujemy, że uchwałą Rady Miasta w Lublinie powstaje Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Pływaniu ( od września 2015 r.)
Będzie to X Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego wchodzące w skład Zespołu Szkół Elektronicznych w Lublinie  przy ul. Wojciechowskiej 38. Przy szkole zlokalizowany jest internat dla uczniów spoza miasta Lublin. Uczniowie  SMS-u korzystać będą z budowanej pływalni olimpijskiej, która znajduję się w odległości ok. 5 km ( 15 min.) od szkoły i internatu.  Zgodnie z przepisami oświatowymi Miasto zapewni transport, co umożliwi sprawne przemieszczanie się pomiędzy obiektami.
Obecnie oczekujemy na wstępne zgłoszenia od rodziców zawodników kończących w tym roku gimnazjum.
Jednocześnie informujemy, że w dniu 19 marca (czwartek) 2015 o godz. 18.00 w Zespole Szkół Elektronicznych przy ul. Wojciechowskiej 38 w Lublinie, odbędzie się zebranie informacyjno – edukacyjne do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w pływaniu dla tegorocznych absolwentów gimnazjum. W trakcie zebrania Pani Dyrektor Elżbieta Hanc zaprezentuje rodzicom i zawodnikom możliwości edukacyjne Szkoły, oraz zaprezentuje obiekty sportowe oraz bursę. Zainteresowanych kandydatów serdecznie zapraszamy.
Archiwum
Kalendarz